Kroky

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • blue color
  • green color
Home
Úvodník
ROČNÍK 2012 - ČÍSLO 6/12

Držíte v ruce poslední číslo časopisu KROKY. Jsem vděčná, že to není úplně poslední, ale pouze poslední letošní. S napětím vždycky čekáme na to, jak finančně uzavřeme rok. Díky Bohu máme sponzory. Jsou to čtenáři, kteří platí předplatné místo Kč 240,- třeba 250,- nebo 300,- ale i 500, dokonce 2 posílají 1.000,-Kč. Proto mohou KROKY chodit i do některých knihoven, Dětských domovů, na různá křesťanská setkání a misijním organizacím, nejsme závislí na inzerátech a nemusíme zdražovat. Všem, kteří řádně platí předplatné a kteří nám tou vyšší platbou pomáhají, moc děkujeme.

Redakční rada je skupina dobrovolníků, kterým na dětech a dorostu velmi záleží, protože je mají rádi a rádi se s nimi dělí o vědomosti a schopnosti, které jim Bůh svěřil.

Jim patří dík čtenářů, kteří se na příchod KROKů pravidelně těší. Není dost dobře možné je věkově nějak ohraničit, protože je to časopis, který čím dál víc oslovuje celou rodinu a pomáhá tomu, aby rodiče s dětmi trávili společně zajímavý čas u zdroje moudrosti a zabývali se tématy, která jsou důležitá pro život současný i věčnost.

S Boží pomocí chceme pokračovat i v příštím roce. Velmi nám záleží na každém čtenáři, učiteli předškoláků, na každém vedoucím dorostu či hlídce RR nebo skupině AWANA, kteří budou časopis odebírat třeba jednotlivě nebo pro skupinu – pravděpodobně i v internetové podobě.

Zdravím s přáním moudrosti, pokoje a radosti v Boží blízkosti

Irena Zemanová